Hodnocení účastnic projektu

Dobrý den,

chtěla bych Vám poděkovat za skvěle zorganizované semináře, které mi daly spoustu sebevědomí a víry v to, že budu mít úspěch. Na Vaše semináře jsem se přihlásila ze dvou důvodů, jedním byl fakt, že jsem nezaměstnaná a mám na to čas, a druhým záměr začít podnikat. Měla jsem nápad a jakousi představu o fungování. Díky seminářům o marketingu, komunikaci, účetnických a právnických zásadách a osobní pomoci některých lektorů mám jasnou představu o tom, jak moje firma bude vypadat a jak fungovat. Webové stránky jsou ve výrobě, nápadů mám spoustu, tak jen doufám, že se mi v příštím roce bude dařit lépe a že čas a úsilí lektorů nebyla zbytečná.

Dalším plusem bylo to, že jsem na seminářích potkala spoustu zajímavých žen, na některé mám kontakt a myslím, že ten poslední seminář, který máme za sebou, nebyla poslední příležitost k tomu, abychom se potkaly.

Přeji Vám, aby jste  dalším ženám zvedla svou prací  sebevědomí a víru v to, že i ve vyšším věku nejsou na odpis a nikdy není pozdě začít něco nového.

Hezký den

Alice Kodlová

_____________________________________________________________________________________________________________

Dobrý den, paní Roušarová,

v prvé řadě bych Vám chtěla ještě jednou mockrát poděkovat za možnost zúčastnit se Vašeho projektu! 

 

Netuším, zda si zcela uvědomujete, kolik přínosného děláte, kolika lidem pomůžete a kolika z nich v tom pozitivním slova smyslu změníte život. Vím, že primárním cílem tohoto projektu je nastartovat podnikání. Je to cíl úctyhodný, nicméně osobně si myslím, že nejdůležitějším jeho počinem je osobní rozvoj všech účastnic, vybudování jejich sebedůvěry a kladného sebehodnocení. Nevím, kolika z nás se podaří nastartovat úspěšné podnikání. Jsem však přesvědčena, že i kdyby jsme hromadně nezačaly zakládat živnostenské listy, na běžném trhnu práce se určitě prosadíme. Na začátku října ani jedna z nás v tuhle odvážnou myšlenku nedoufala. Proto ještě jednou mockrát děkujeme!

Budu se tedy těšit opět na viděnou.

Krásný večer,

 

Zuzana Hanušová

 

Synesis PR

______________________________________________________________________________________________________________

Vážená paní Foltanovičová,

 

děkuji Vám za informaci, ale vzhledem k nečekané pracovní příležitosti, která se naskytla, budu muset zrušit účast na čtvrtečním workshopu a také na úterním semináři s besedou u kulatého stolu.

 

Velice se omlouvám za komplikace s agendou s tímto způsobené, ale jedná se o příležitost, na které mi velice záleží.

 

Pokud bychom se osobně nesetkaly, přijměte velké poděkování za organizaci projektu. Vedla jste si na výbornou. Ráda bych Vám popřála úspěchy v rámci této akce a Vám osobně hodně štěstí.

 

Děkuji za vše a pevně věřím, že se setkáme  třeba v Brandýse na náměstí nebo i při jiné příležitosti.

 

Se srdečným pozdravem

 

Nicolle Kadeřábková

_______________________________________________________________________________________________________________

Dobry den,

 

rada bych Vam touto cestou podekovala za projekt Zeny umi podnikat. Naprosto predcil me ocekavani a musim rict, ze opravdu kazda z lekci, kterou jsem navstivila, mi neco prinesla. Celkova koncepce byla skvela, stejne jako organizace celeho projektu. Je moc dobre, ze alespon nejake penize z EU jsou investovane do takto uzitecnych aktivit :-)

 

Jeste jednou tedy velke diky a doufam, ze v budoucnu jeste bude moznost nejakou podobnou akci navstivit.

 

Pokud byste potrebovali nejakou peknou referenci, rada Vam ji poskytnu, protoze jsem byla opravdu moc spokojena!

 

Jeste Vam dluzim knizky z knihovny (ktera je mimochodem take moc fajn :-)), ktere urcite donesu.

 

Preji Vam hezky den!

 

S pozdravem Veronika Kubrichtova